startproduktertjenesterom osnyhederkontakt

Kontakt os

Hos GATE arbejder en lille, sammensvejset flok med en stor fælles passion: At gøre forskel! Hos os er kontaktvejene korte, og vi har ingen telefonomstilling.

 

 

 

 

 

 

 Hovedkontor/Produktion/Lager

 Telefon: +46 371 318 00
 Fax: +46 371 31 801
 Vagttelefon: +46 371 338 99
 E-mail: info@gaterd.se

  Gate Rehab Development
 Industrigatan 2
 SE-330 21 Reftele


 
   

Anette Claesson

anette.claesson@gaterd.se
+46 371-33895

Kundeservice/Økonomi

Jeanet Rohdin (dansktalende)

jeanet.rohdin@gaterd.se
+46 371-33899 : +46 735-182640

Kundeservice

Johan Gladh

johan.gladh@gaterd.se
+46 371-33894 : + 46 70-3722707

VD, Falkenberg

 

Joel Persson

Björn Cleasson  

Joel Persson

produktion@gaterd.se
+46 371-31800

Lager, Reftele

 

Björn Claesson

produktion@gaterd.se
+46 371-33889

Produktion og teknik, Reftele

Joe Evans

Kalle Eriksson

kalle.eriksson@gaterd.se
+ 46 371-33893 : + 46 70-6985100

Salgschef,  område Vest, Värmland,
Dalarna samt Örebro.

Anette Johnsson

anette.johnsson@gaterd.se
+46 371-33897 : + 46 70-58826 88

Leg. Ergoterapeut. Salg, område Syd

Joe Evans

joe.evans@gaterd.se
+45 58 85 60 70 : +45 42 91 22 15

Salg, Export

Gate Rehab Development AB | Isberga Säteri | 333 91 Smålandsstenar | Tel 0371-318 00 | info@gaterd.se